NOWOŚĆ

W naszym punkcie serwisowym posiadamy sterowane laserowo urządzenia umożliwiające profesjonalne wyważanie każdego rodzaju koła. Stosujemy nowoczesne maszyny Firmy Corghi elektroniczna wyważarka z wyświetlaczem LCD i zestawem klawiszy do intuicyjnej obsługi, ręczne mocowanie koła,automatyczne wprowadzanie danych koła za pomocą systemu FSP dla automatycznej identyfikacji najlepszego programu wyważania, automatyczna kalkulacja szerokości koła, podświetlenie LED i wskażnik laserowy,3 sposoby klejenia ciężarków, automatyczne zatrzymanie koła po zakończeniu wyważania.
Częsta kalibracja (strojenie maszyny) daje pewność, że parametry wyważenia koła są jednoznaczne i dokładne. Posiadamy przystawki do samochodów dostawczych; jesteśmy w stanie wyważyć koło o średnicy otworu na piastę do 173 cm.

Wyważamy koła nieprzelotowe

NARZĘDZIA CENTRUJĄCE OSOBOWE | Duo Expert III

DuoExpert III - beztolerancyjny system centrowania kół

Duo Expert III

System DuoExpert jest rodzajem tulei centrującej, która rozpiera sie cylindrycznie w otworze środkowym felgi i zaciska równocześnie na wałku wyważarki, co powoduje, że wszelkie luzy pomiędzy wałkiem a stożkiem ( tuleją centrującą) i stożkiem a felgą przestają istnieć.

DuoExpert możemy stosować również do wyważarek z zasłoniętą sprężyną. W przypadku, kiedy istniejąca sprężyna jest za słaba, należy zastosować specjalna sprężynę, która dostarczana jest wraz z systemem DuoExpert.

Zestaw 2 tulei DuoExpert pozwala na beztolerancyjne centrowanie ok. 95 % kół samochodów osobowych, w przypadku samochodów BMW, Jaguar i Porsche istnieje możliwość zamówienie trzeciej tulei, specjalnej pod zakres otworów środkowych w/w samochodów.

Nowość światowa
Rewolucja w technice wyważania kół
Uniwersalna płyta dociskowa

Quick Plate

QuickPlate

Duo Expert III - mocowania